TARASY KOMPOZYTOWE GAMRAT

Wyjątkowość desek tarasowych Gamrat to konsekwencja połączeniu drewna z tworzywem sztucznym. 45% materiału to starannie wyselekcjonowana mączka drzewna, a kolejne 45% to czyste PVC. Pozostałe 10% wykorzystano na dodatki materiałów, które poprawiają parametry produktu. Co najważniejsze, dzięki takim proporcjom nasze deski są odporne na warunki atmosferyczne przez wiele lat. Przede wszystkim nie wymagają tak czasochłonnego olejowania i malowania. Dodatkowo szeroka gama kolorystyczna, dostępność akcesoriów i wariantów wykończeń umożliwia dopasowanie tarasu do oczekiwań klientów.

Nasze deski są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zachowują swoje właściwości przez wiele lat. Koniec z olejowaniem i malowaniem – deska kompozytowa Gamrat SA solidny produkt, który nie wymaga dodatkowej konserwacji.

Bogate wzornictwo pozwoli dostosować wykończenie do estetyki całego obiektu. Ponadto deski wyposażone są w ryfle w wersji dwustronnej. Umożliwia to wykonanie tarasu z ryflem wąskim lub szerokim, bez konieczności doboru specjalnych materiałów.

Wybierz rozwiązanie dla siebie