TARASY KOMPOZYTOWE GAMRAT

25 lat gwarancji

Zapewniamy dla deski kompozytowej Gamrat aż 25 lat gwarancji na gnicie i butwienie. Deska w tym czasie i o wiele dłużej zachowa swoje właściwości, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Brak konieczności malowania i corocznej konserwacji

Deski kompozytowe Gamrat są bezobsługowe. Nie trzeba ich malować ani impregnować, a i tak pozostaną w idealnym stanie na długie lata. Zalecamy czyszczenie desek wodą pod wysokim ciśnieniem (maks. 100 barów), zgodnie z kierunkiem ryflowania. Przede wszystkim należy unikać stosowania maszyn czyszczących i rozpuszczalników.

Estetyka i trwałość koloru

Dzięki dodatkowi filtra UV deski kompozytowe nie tracą nic z głębi koloru. Uwaga! Kolor deski stabilizuje się po 2–3 miesiącach pod wpływem promieni słonecznych i wody. Jest to naturalny proces i nie stanowi wady produktu. Dzięki szczotkowaniu trudno poznać, że nasza deska nie składa się w 100% z drewna.

W skład systemu tarasowego Gamrat wchodzi:

Deska kompozytowa GAMRAT o szerokości 160 mm grubości 25 mm długość 3 m lub 4 m (istnieje możliwość zamówienia desek w długościach od 1,50 m do 6,00 m). Deska dostępna jest w 5 kolorach. Klasyfikacja w zakresie reakcji na ogień Bfl-s1. Waga 1 mb ~ 2,7 kg legar kompozytowy 50 mm x 300 m długość 3 m Waga 1 mb ~1,05 kg. Alternatywę stanowi legar aluminiowy 23 mm x 45 mm, długość 4,00 m kompozytowa listwa wykończeniowa wysokość 60 mm grubość 5 mm długość 3,00 m. Listwa występuje w takich samych kolorach jak deska. Waga 1 mb ~ 0,5 kg. Alternatywą dla listwy kompozytowej może być aluminiowa listwa wykończeniowa 35 mm x 35 mm długość 3,60 m. Dostępna w kolorach brąz, szampan, srebro (aluminium anodowane) klipsy: montażowe w wersjach: 3 mm, 5 mm, 6 mm, klipsy startowe itp

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI DESEK

Deska kompozytowa GAMRAT posiada dwa rodzaje wykończeń powierzchni.

N- nieszczotkowana oraz L – szczotkowanie wierzchołków ryfli (kliknij aby powiększyć zdjęcie)

WYMIARY

Więcej informacji technicznych znajdą Państwo w katalogu:
KOLORYSTYKA DESEK KOMPOZYTOWYCH GAMRAT
W pierwszym okresie użytkowania profile kompozytowe pod wpływem warunków zewnętrznych sezonują się. Ich kolor stabilizuje się po kilku miesiącach osiągając ostateczne nasycenie. Nie ma to wpływu na ich trwałość i nie jest to wadą produktu. Aby uzyskać naturalny efekt, deski należy wymieszać przed zamontowaniem pamiętając o kierunku ich szczotkowania.
CIEMNY BRĄZ
JASNY BRĄZ
GRAFIT
SZARY
szary GAMRAT
ORZECH
To co nas wyróżnia

Trwałość

Deski tarasowe Gamrat wykazują wysoką odporność na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne, biologiczne, działanie słonej wody i chloru. To wszystko bez konieczności dodatkowej konserwacji! Warstwa wewnętrzna deski zawiera komponenty podnoszące jej wytrzymałość, zaś w warstwie zewnętrznej zastosowaliśmy filtry UV.

Bezpieczeństwo

Dzięki podłużnemu obustronnemu ryflowaniu (czyli żłobieniom) nasze deski szybko i sprawnie odprowadzają wodę z tarasu, co zapobiega ślizganiu się i przedłuża żywotność materiału. Nasze antypoślizgowe deski nadają się idealnie na wykończenie schodów i podestów.

Polska technologia

Polska produkcja

Działy technologiczny i logistyczny oraz cały park maszynowy firmy Gamrat SA zlokalizowane są w Polsce. W związku z tymu mają Państwu stały dostęp do najnowszych produktów i serwisu na najwyższym poziomie. Skład fabryczny we Wrocławiu umożliwia szybkie zakup i atrakcyjne rabaty